Złotopolscy: Długi spacer (1104)

Złotopolscy

odc. 1104: Długi spacer

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
Reżyseria:Janusz Dymek
W skrócie:Joanna opowiada Julii o wydarzeniach ubiegłej nocy. Okazało się, że matka Froteckiego wyjechała, nie zostawiając synowi wiadomości. Kleczkowska postanawia zaadoptować czarnoskóre dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Przy śniadaniu Joanna opowiada Julii, co zdarzyło się ubiegłej nocy. Okazało się, że matka Froteckiego wyjechała i nie zostawiła synowi żadnej wiadomości, dokąd się udaje. Ryszard szuka jej w Warszawie. Kleczkowska postanawia zaadoptować czarnoskóre dziecko. W swój plan wtajemnicza Grzesia, a ten opowiada o wszystkim Marcie. Biernacki rozważa przekazanie wnukom w testamencie całego swojego majątku, jak zrobił to niegdyś Dionizy. Do Złotopolic przyjeżdża wikary. Od spotkanego na drodze Ziuka dowiaduje się, że do wioski wróciła również Zosia. Rudy odmawia Hartownemu zgody na udział w turnieju policyjnym. Zosia jako przedstawicielka rodziny Złotopolskich idzie do szkoły, by porozmawiać z dyrektorką. Na wieść o tym Marek zapowiada wprowadzenie nowych porządków.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także