Złotopolscy: Anioł Gabriel (1108)

Złotopolscy

odc. 1108: Anioł Gabriel

telenowela Polska 2010   od 12 lat
Występują:Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Anna Przybylska
Reżyseria:Janusz Dymek
W skrócie:Marta wypytuje Eleonorę, czy wystąpi z roszczeniami majątkowymi wobec Złotopolskich. Teściowa twierdzi, że nie ma takiego zamiaru. Marek informuje Marylkę, że zamierza odszukać Andrzeja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Marta wypytuje Eleonorę, czy wystąpi z roszczeniami majątkowymi wobec Złotopolskich. Teściowa twierdzi, że nie ma takiego zamiaru. Kleczkowska idzie na ustępstwa wobec męża i pozwala mu się odprowadzać pod sklep. Wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję, by robić mężowi wymówki za to, że nie zgodził się na adopcję dziecka. Marta idzie do Tomka, by upewnić się, czy rzeczywiście chce on włączyć się w spór o bliźnięta. Marek informuje Marylkę, że zamierza odszukać Andrzeja. Chce prosić go o to, by na jego rzecz zrzekł się na piśmie praw do majątku w Złotopolicach. Borowy przybiega do sklepu Kleczkowskiej z niewiarygodną informacją. Dzieci Złotopolskich i Andżelika zostali porwani zostali przez diabły.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także