x
Złotopolscy (536)

Złotopolscy

odc. 536

telenowela Polska 2003   od 12 lat
Występują:Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:Dionizy przebywa w szpitalu na badaniach. Emil przynosi wieści od Dionizego. Uważa on, że jeżeli Kacper i Marylka się nie pobiorą, to proboszcz będzie miał tę sprawę na sumieniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Dionizy przebywa w szpitalu na badaniach. Marcysia opowiada Kleczkowskiej, że kucharz wciąż o niej myśli i zmierza przyjechać do Złotopolic, aby poważnie z nią porozmawiać. Emil przynosi wiadomość od Dionizego. Senior rodu uważa, że jeżeli Kacper i Marylka się nie pobiorą, to ksiądz proboszcz będzie miał to na sumieniu. Listonoszowi brakuje Złotopolskiego. Pewnej nocy śni, że rozmawia z nim o ciężarnej Lipniakowej, która wybrała się do lekarza i o konieczności pomagania jej. Ze snu wyrywa go Karabasz. Zaskoczony Józef tłumaczy mu, że z Agatą łączy go wyłącznie przyjaźń. Marta dostaje od Dunina kolię. Zenek coraz poważniej myśli o Joannie, dlatego czyta broszury poświęcone rodzinnemu szczęściu. Joanna obiecuje mu, że w nocy zajrzy do remizy. Do Złotopolic przyjeżdża kucharz Grzegorz. Niestety, upojony piwem ze sklepu Zenka, usypia pod pobliską wierzbą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także