Złodzieje (2/7)

Złodzieje (2/7)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Z polskich ulic znika prawie 15 tys. samochodów rocznie. Polskie grupy przestępcze, które się zajmują kradzieżą i przemytem, należą do najlepszych w Europie. O tajnikach pracy złodziei opowiada M.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący podpowiedzą, jak nie stać się ofiarą potencjalnego rabunku. Przeanalizują metody działań złodziei XXI wieku, zarówno na małą, jak i wielką skalę: od drobnych kradzieży po przekręty na światowym poziomie. Eksperci pokażą najwymyślniejsze metody i triki, którymi posługują się przestępcy oraz doradzą skuteczne metody walki i obrony. Program poprowadzą "Fryzjer" i "Elvis" - były policjant zajmujący się kradzieżami oraz nawrócony złodziej, znający wiele numerów od podszewki.

Obecnie z polskich ulic znika prawie 15 000 samochodów rocznie. Proceder ten wciąż jest plagą i uchodzi za jedną z najbardziej popularnych form kradzieży w Polsce. Grupy przestępcze, które się nim zajmują, należą do najlepszych w Europie. Poznają najnowsze technologie, dzięki czemu potrafią złamać nawet najbardziej wyszukane zabezpieczenia. O tajnikach pracy złodziei samochodów opowiada M., który odbył kilkuletnią karę więzienia, a po wyjściu na wolność zgodził się wystąpić w programie. Jego umiejętności zostają wystawione na próbę podczas pojedynku. M. zmierzy się z jednym z jednym z najlepszych specjalistów od zabezpieczeń pojazdów w kraju. Razem z "Fryzjerem", szefem gangu, do którego należał M., i byłym policjantem "Elvisem" udowodnią, że przestępcy potrafią m.in. zagłuszyć sygnał zamknięcia pojazdu. Pokażą też archaiczne zabezpieczenia oraz podpowiedzą, czym je zastąpić.

Zobacz także