Zło jest zaraźliwe (8)

(Arctic Circle)

serial kryminalny Finlandia/Niemcy 2018   od 16 lat
Występują:Iina Kuustonen, Maximilian Brückner, Pihla Viitala, Anna Ackerman
Reżyseria:Hannu Salonen
W skrócie:Ninie udaje się przeżyć i odeprzeć atak Raunoli. Mężczyzna upada na swój nóż i śmiertelnie się rani. Nina opowiada o tym zdarzeniu swojej matce. Marcus stara się nawiązać kontakt z Niną i Thomasem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Skuta lodem Laponia. Finka Nina Kautsalo (Iina Kuustonen) jest samotną matką, która mieszka w rodzinnym Ivalo i zarabia na życie, pracując jako policjantka. Pewnego dnia, przeszukując starą opuszczoną chatkę, znajduje półżywą kobietę trudniącą się prostytucją. Badania jej krwi jednoznacznie wskazują na to, że jest zarażona śmiertelnym wirusem. Aby pomóc policjantce w śledztwie, dołącza do niej niemiecki wirusolog Thomas Lorenz (Maximilian Brückner). Rozszyfrowanie tej zagadki będzie jednak wiązało się ze złamaniem prawa.

W tym odcinku

Ninie udaje się przeżyć i odeprzeć atak Raunoli. Wskutek konfrontacji jednak mężczyzna upada na swój nóż i rani się śmiertelnie. Nina opowiada o tym zdarzeniu swojej matce. Marcus stara się nawiązać kontakt z Niną i Thomasem i przekazać im ważne informacje o Cevikovicu. Postanawia też ujawnić swoje motywacje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)