Zło jest zaraźliwe (5)

Zło jest zaraźliwe (5)

(Arctic Circle)

serial kryminalny Finlandia/Niemcy 2018   od 16 lat
Występują:Iina Kuustonen, Maximilian Brückner, Pihla Viitala, Anna Ackerman
Reżyseria:Hannu Salonen
W skrócie:Należąca do sekty ciężarna kobieta przychodzi do ośrodka medycznego. Thomas musi odebrać poród, którego przebieg okazuje się dramatyczny. Zarówno matka, jak i jej zdeformowane dziecko umierają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 31 października
za 11 dni
22:45 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Skuta lodem Laponia. Finka Nina Kautsalo (Iina Kuustonen) jest samotną matką, która mieszka w rodzinnym Ivalo i zarabia na życie, pracując jako policjantka. Pewnego dnia, przeszukując starą opuszczoną chatkę, znajduje półżywą kobietę trudniącą się prostytucją. Badania jej krwi jednoznacznie wskazują na to, że jest zarażona śmiertelnym wirusem. Aby pomóc policjantce w śledztwie, dołącza do niej niemiecki wirusolog Thomas Lorenz (Maximilian Brückner). Rozszyfrowanie tej zagadki będzie jednak wiązało się ze złamaniem prawa.

W tym odcinku

Należąca do lokalnej sekty ciężarna kobieta przychodzi do ośrodka medycznego. Thomas musi odebrać poród, którego przebieg okazuje się dramatyczny. Zarówno matka, jak i jej zdeformowane dziecko umierają. Przeprowadzone badania wykazują, że oboje byli zarażeni wirusem. Małżonek zmarłej przyznaje, że korzystał z usług prostytutek. Zniesmaczony wirusolog zaleca przebadanie wszystkich sekciarzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także