Zgorszenie publiczne

Zgorszenie publiczne

KOMEDIA ROMANTYCZNA Polska 2009   od 16 lat
Występują:Krzysztof Czeczot, Marian Dziędziel, Dorota Pomykała, Elżbieta Romanowska
Reżyseria:Maciej Prykowski
W skrócie:Dla Ericha Drzozgi (Marian Dziędziel) powrót po latach tułaczki do śląskiego familoku będzie szansą na odnowienie relacji z synem Romankiem.
Nostalgiczne pożegnanie z tradycyjnym widzeniem Śląska: mieszkańcy familioku szukają szansy w nowej rzeczywistości. Zabawne, miejscami ujmujące.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 30 stycznia
jutro
4:00 Kino Polska (powtórka)

Opis

Trzydziestoletni Romanek Drzozga (Krzysztof Czeczot) mieszka na Fytlu, osiedlu familoków w Bytomiu-Łagiewnikach. Na życie zarabia oprowadzaniem turystów po ruinach byłej huty. Od pewnego czasu stara się o serce "puszystej" sąsiadki zwanej Motylkiem (Elżbieta Romanowska). Jej ciotka (Dorota Pomykała) skrzętnie ogranicza jednak kontakty natrętnego adoratora z dziewiętnastolatką. Pewnego dnia w okolicy pojawia się nieznajomy mężczyzna ubrany tylko w maskę świni i różowy ręcznik. W tym samym czasie do Romanka wraca po latach tułaczki ojciec, Erich (Marian Dziędziel). Wkrótce mieszkańcy wsi postanawiają pozbyć się ekshibicjonisty i organizują specjalną grupę pościgową. Dla Motylka i Romanka to doskonała okazja, aby spędzić ze sobą więcej czasu razem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)