Zgłoś remont 5 (6/10)

Zgłoś remont 5 (6/10)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Krzysztof pozna Ewe i jej dwie córki. Kobieta po rozwodzie wróciła do rodzinnego domu. Jednak w brakuje tam prywatności. Prowadzący zamieni salon babci w przytulny pokój dla Ewy i jej młodszej córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Krzysztof Miruć wraz ze swoją ekipą przeprowadzi 10 remontów. Będą one zarówno małe, jak i duże, a metamorfozy mniej lub bardziej czasochłonne. Prowadzący w tej serii zachwyci się pracą swojego ulubionego stolarza Emila, a także szerokim wyborem tkanin wybranych przez Magdę. Remontowi poddane zostaną pokoje dziecinne, kuchnie, salony, a także całe mieszkania. Widzowie dowiedzą się, czy uczestnicy programu posłuchają rad eksperta, czy będą mieli swoje pomysły oraz jaki kolor tym razem będzie wiodący. Widzów czeka także powrót bohatera z poprzedniej edycji, który po raz kolejny chciałby zmienić swoje wnętrze pod okiem profesjonalnego architekta.

Krzysztof pozna Ewe i jej dwie córki. Kobieta po rozwodzie wróciła do rodzinnego domu. Jednak w nieruchomości brakuje pokoi i prywatności. Prowadzący zamieni salon babci w romantyczny i przytulny pokój dla Ewy i jej młodszej córki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także