Zgłoś remont (4/10)
W skrócie: | Pasją Mateusza jest malarstwo. Rok temu rodzice kupili mu mieszkanie, które zamienił w pracownię. Teraz chciałby je tak wyremontować, żeby móc w nim zarówno mieszkać, jak i pracować. |
---|
Oglądaj w telewizji
Opis
Architekt i pasjonat designu, Krzysztof Miruć, po raz kolejny spotyka się z ludźmi marzącymi o zmianie wystroju swoich mieszkań. Klienci najpierw przedstawiają mu budżet, jakim dysponują, i opowiadają o swoich oczekiwaniach. Krzysztof Miruć nie tylko postara się sprostać tym wyzwaniom, ale też zadba o detale i funkcjonalność każdej aranżacji. Dzięki niemu kolejne wnętrza bez wyrazu lub te w stanie deweloperskim zmieniają się w eleganckie, komfortowe i przytulne miejsca, o jakich marzyli właściciele.
Pasją Mateusza jest malarstwo. Rok temu rodzice kupili mu mieszkanie, które zamienił w pracownię. Teraz chciałby je tak wyremontować, żeby móc w nim zarówno mieszkać, jak i pracować. Mężczyźnie marzy się artystyczny, nietypowy wystrój wnętrza. Podczas tworzenia projektu Krzysztof Miruć postanowił zainspirować się pełnymi barw pracami młodego artysty.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Miruć gospodarz
Zobacz także
- Zgłoś remont (7/10) - program rozrywkowy - niedziela, 5 października 8:00
- Zgłoś remont (8) - program rozrywkowy - poniedziałek, 6 października 8:40
- Zgłoś remont (10) - program rozrywkowy - wtorek, 7 października 8:40
- Zgłoś remont (1/11) - program rozrywkowy - środa, 8 października 7:45
- Zgłoś remont (2/10) - program rozrywkowy - środa, 8 października 8:40 i 1 późniejsza emisja
- Zgłoś remont (3/11) - program rozrywkowy - czwartek, 9 października 7:45
- Zgłoś remont (5/11) - program rozrywkowy - piątek, 10 października 7:45 i 1 późniejsza emisja
- Zgłoś remont (6/11) - program rozrywkowy - piątek, 10 października 8:40
- Zgłoś remont (7/11) - program rozrywkowy - niedziela, 12 października 6:35
- Zgłoś remont (8/11) - program rozrywkowy - poniedziałek, 13 października 8:40