Zero zero zero (1)

Zero zero zero (1)

(ZeroZeroZero: The Shipment)

serial kryminalny Włochy 2020   dla dorosłych
Występują:Andrea Riseborough, Dane DeHaan, Gabriel Byrne, Harold Torres
Reżyseria:Stefano Sollima
W skrócie:W Kalabrii mafioso Don Minu ukrywa się w bunkrze pełnym kamer. Spotyka się tam z członkami rodzin. Przedstawia projekt zdobycia ogromnej kwoty za dostawę narkotyków. Stefano sabotuje plan dziadka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

We włoskiej Kalabrii Don Minu (Adriano Chiaramida) zarządza narkotykowym interesem. Jego pozycji zagraża własny wnuk Stefano La Piana (Giuseppe De Domenico), który chce przejąć władzę w organizacji. W Meksyku trwa proces produkcji kokainy ukrywanej w puszkach chili. Manuel Contreras (Harold Torres), członek grupy specjalnej do walki z narkotykami, wspiera kartel w jego działaniach. W Nowym Orleanie Edward Lynwood (Gabriel Byrne) prowadzi firmę spedycyjną, która zajmuje się transportem meksykańskiej kokainy do Włoch. Wspiera go córka Emma (Andrea Riseborough). Jego syn Chris (Dane DeHaan), cierpiący na pląsawicę Huntingtona, wkrótce wejdzie do rodzinnego interesu. Serial na podstawie powieści Roberto Saviano o tym samym tytule.

W tym odcinku

W Kalabrii mafioso Don Minu ukrywa się w podziemnym bunkrze pełnym kamer. Wbrew radom swojego wnuka spotyka się z członkami rodzin. Przedstawia swój projekt zdobycia ogromnej kwoty za zamówioną dostawę narkotyków. Udaje mu się przekonać obecnych do inwestycji. Stefano w tajemnicy sabotuje plan dziadka. Jego ludzie przejmują pieniądze, nim te docierają do pośrednika. W Meksyku dochodzi do strzelaniny pomiędzy przestępcami zarządzającymi produkcją narkotyków a policją. Oddział Manuela Contrerasa brutalnie przesłuchuje jednego z podejrzanych. Edward Lynwood kłóci się z córką, którą niepokoi opóźnienie w przepływie pieniędzy z Włoch. Emma uważa, że powinni się wycofać z interesu. Służbom udaje się poznać lokalizację spotkania grupy przestępczej. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także