Zero

Zero

6.8/10
DRAMAT OBYCZAJOWY Polska 2009   od 16 lat
Występują:Robert Więckiewicz, Bogdan Koca, Zbigniew Konopka, Andrzej Mastalerz
Reżyseria:Paweł Borowski
W skrócie:Prezes międzynarodowej korporacji zleca śledzenie swojej żony. Pewny siebie detektyw i jego dziwny pomocnik przystępują do działania.
Złożona z 24 wątków wyjątkowa mozaika zbierająca okruchy z życia wielkiego miasta: jeszcze jeden dzień upływający na walce z samotnością i marzeniach o prawdziwej miłości. Intrygujące.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W eleganckim gabinecie nowoczesnego biurowca prezes (Robert Więckiewicz) międzynarodowej korporacji odbiera telefon. W trakcie rozmowy potwierdza zlecenie śledzenia swojej żony (Aleksandra Popławska), którą podejrzewa o zdradę. Niechlujny, otyły, pewny siebie detektyw (Bogdan Koca) i jego dziwaczny, milczący pomocnik (Zbigniew Konopka) przystępują do działania. Decyzja biznesmena uruchamia całą lawinę zdarzeń, które wpływają na życie kilku mieszkańców miasta. W ciągu jednej doby krzyżują się losy rozmaitych osób, wśród których znajdzie się pracownik korporacji (Cezary Kosiński), arogancki taksówkarz (Marian Dziędziel), elegancka pani doktor (Maria Maj), gwiazdka porno (Roma Gąsiorowska), sprzedawca gazet (Andrzej Mastalerz), ukrywający się przed policją barman (Rafał Mohr) oraz nobliwy starszy pan (Michał Tarkowski), który pracuje w fundacji na rzecz dzieci. Decyzje tych ludzi nigdy nie pozostają bez konsekwencji. Mimowolnie wpływają na innych z grupy, od których są jednocześnie zależni. Debiut fabularny Pawła Borowskiego zakwalifikował się do konkursu głównego w Gdyni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)