Zdrady: Wieczór panieński. Salon piękności (60)

Zdrady: Wieczór panieński. Salon piękności (60)

4.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
W skrócie:Matka Anny twierdzi, że widziała narzeczonego córki całującego się z inną kobieta. Zakochana w Jurku kobieta prosi specjalistów o pomoc. Ma jednak cichą nadzieję, że śledczy niczego nie znajdą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 października
za 5 dni
23:50 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Matka Anny twierdzi, że niedawno widziała narzeczonego córki całującego się z inną kobieta. Zakochana w Jurku kobieta prosi specjalistów o pomoc. Ma jednak cichą nadzieję, że śledczy niczego nie znajdą, a Jurek okaże się niewinny. Ekipa Damiana Petrowa rozpoczyna obserwację. Druga historia. Zaniepokojony Michał prosi specjalistów o pomoc. Jest przekonany, że jego narzeczona ma romans. Ostatnio Ewa unika seksu, choć kiedyś ich związek był pełen namiętności. Na dodatek Michał znalazł w koszu na śmieci test ciążowy z wynikiem pozytywnym, lecz narzeczona zaprzeczyła, że spodziewa się dziecka. Śledczy rozpoczynają obserwację. Niestety podejrzenia klienta się potwierdzają.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także