Zdrady: Trudny wybór (50)

Zdrady: Trudny wybór (50)

4.4/10
serial paradokumentalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Jacek Janczar niedawno oświadczył się Patrycji Dobosz. Ostatnio kobieta zaczęła się dziwnie zachowywać. Narzeczony jest pewien, że w grę wchodzi inny mężczyzna. Prosi o pomoc detektywów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Jacek Janczar niedawno oświadczył się Patrycji Dobosz. Ostatnio przyszła panna młoda zaczęła się dziwnie zachowywać: stała się chłodna, unika zbliżeń i coraz później wraca do domu. Narzeczony jest pewien, że w grę wchodzi inny mężczyzna. Prosi więc detektywów o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Śledczy rozpoczynają obserwację. Nie znajdują dowodów zdrady. Patrycja wprawdzie zostaje po godzinach w pracy, lecz nie spotyka się z żadnym mężczyzną. Detektywi instalują kamery w miejscu jej pracy. Szybko okazuje się, że szef Patrycji zmusza ją do seksu w zamian za obiecany awans. Ambitna dziewczyna godziła się na współżycie. A teraz okazało się, że jest w ciąży. Przełożony obiecuje, że załatwi jej aborcję. Gdy Jacek ogląda nagrania, na których Patrycja romansuje z przełożonym, natychmiast biegnie do biura, w którym pracuje jego partnerka. Na miejscu dochodzi do rękoczynów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także