Zdrady: Stara miłość nie rdzewieje. Czyje dziecko (49)

Zdrady: Stara miłość nie rdzewieje. Czyje dziecko (49)

4.4/10
serial paradokumentalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Martyna jest w trzecim miesiącu ciąży i zauważa, że mąż przestał się nią interesować. Razem prowadzą salon fryzjerski. Kobieta podejrzewa, że partner ma romans z jedną z klientek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Martyna jest w trzecim miesiącu ciąży i zauważa, że mąż przestał się nią interesować. Razem prowadzą salon fryzjerski. Kobieta podejrzewa, że partner ma romans z atrakcyjną klientką, która zawsze zapisuje się tylko do niego. Detektywi rozpoczynają obserwację męża klientki. Niebawem odkrywają, że mężczyzna faktycznie nie dochowuje wierności żonie. Zdradza ją jednak nie z klientką salonu, lecz ze stylistką. Druga historia. Tomek prosi detektywów o pomoc. Podejrzewa, że jego dużo młodsza od niego żona ma romans z sąsiadem. Na dodatek dziecko, które niedawno przyszło na świat, zupełnie nie jest do niego podobne. Śledczy dostarczają dowodów, że kobieta z nikim się nie spotyka, a podejrzewany sąsiad jest homoseksualistą. Tomek nie daje jednak za wygraną. Podejrzliwy mężczyzna robi test na ojcostwo. Okazuje się, że dziecko, które nosi jego nazwisko, nie jest jego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także