Zdrady: Pogotowie ratunkowe. Dziewczyna z prowincji (29)

Zdrady: Pogotowie ratunkowe. Dziewczyna z prowincji (29)

4.2/10
serial paradokumentalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Oliwia podejrzewa, że mąż ją zdradza. Mężczyzna, zatrudniony w stacji pogotowia, coraz częściej bierze nocne dyżury, przesadnie dba o wygląd, a po powrocie do domu unika seksu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W trzecim sezonie serialu do Damiana Pietrowa i jego pomocników dołącza Karolina Twardowska. Nowa psycholog będzie dzielnie wspierać klientów kolegi, którzy poznali prawdę o swoich partnerach i przeżyli wstrząs związany ze zdradą.

W tym odcinku

26-letnia Oliwia podejrzewa, że mąż, z zawodu lekarz, ją zdradza. Mężczyzna, zatrudniony w stacji pogotowia ratunkowego, coraz częściej bierze nocne dyżury, przesadnie dba o wygląd, a po powrocie do domu unika seksu. Detektywi, do których zgłasza się kobieta, przyjmują jej zlecenie i rozpoczynają obserwacje. Odkrywają, że podejrzewany o zdradę małżonek spotyka się nocami z pewną pacjentką. Powody tych spotkań są zupełnie inne od tych, których się spodziewali. Bohaterem drugiej historii jest młody brygadzista budowlany, Maciej. Od pewnego czasu jego żona dostaje bardzo dużo sms-ów. Wiadomości przychodzą w nocy. Mąż, podejrzewając małżonkę o romans, zatrudnia śledczych. Ci faktycznie stwierdzają, że kobieta ukrywa przed nim pewna tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także