Zdrady (71)

Zdrady (71)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
W skrócie:Małgosia natrafia na zdjęcie ukochanego w ramionach szefowej. Śledczy ustalają, że przełożona narzuca się partnerowi klientki. Prowadzą też sprawę Aleksandra, który podejrzewa żonę o zdradę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Małgosia jakiś czas temu znalazła na portalu społecznościowym zdjęcie ukochanego Piotra w ramionach szefowej. Jego przełożona słynie z tego, że uwodzi młodszych pracowników. Śledczy rozpoczynają obserwację. Wychodzi na jaw, że szefowa narzuca się Piotrowi, który jednak nie odwzajemnia jej zalotów. Niemniej mężczyzna nie jest niewinny, wciąż bowiem utrzymuje bardzo zażyły kontakt z byłą dziewczyną, z którą ma dziecko. Druga historia. Aleksander Witkowski od roku jest żonaty, a jego ukochana jest w czwartym miesiącu ciąży. Gdy przyłapał Agnieszkę na kłamstwie, zaczął podejrzewać, że żona go zdradza. Przyjaciel doradził mu, by zgłosił się do programu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także