Zdrady (55)

Zdrady (55)

4.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
W skrócie:Aneta podejrzewa, że jej mąż ma romans. Jej kuzynka, która ma hotel pod miastem, twierdzi, że ostatnio mężczyzna w towarzystwie innej kobiety wynajął u niej pokój. Do śledczych zgłasza się też Nina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 23 października
jutro
23:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Aneta podejrzewa, że jej mąż ma romans. Jej kuzynka, która ma hotel pod miastem, twierdzi, że ostatnio mężczyzna w towarzystwie innej kobiety wynajął u niej pokój. Aneta prosi specjalistów o pomoc. Druga historia. Do śledczych zgłasza się Nina. Klientka poznała swojego partnera na lotnisku. Adam jest pilotem i często wyjeżdża na kilka dni. Ostatnio Nina znalazła u niego złoto, lecz wkrótce okazało się, że biżuteria, która - jak sądziła - miała być dla niej prezentem, zniknęła. Na dodatek kobieta odkryła na ramieniu ukochanego malinkę, świadczącą o jego niewierności. Ekipa Damiana Petrowa bada sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także