Zdrady (48)

Zdrady (48)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Anna martwi się o swojego ojca. Podejrzewa, że Dariusz przeżywa kryzys wieku średniego - kupił sportowy samochód i zaczął chodzić na saunę. Dziewczyna myśli, że ojciec zdradza jej matkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Studentka Anna Elsner od jakiegoś czasu spotyka się z przystojnym Martinem. Nie martwi się o związek, lecz o swojego ojca. Podejrzewa, że Dariusz przeżywa kryzys wieku średniego - kupił sportowy samochód, zaczął się inaczej ubierać i chodzić na saunę. Dziewczyna myśli, że ojciec zdradza jej matkę. Prosi śledczych o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Detektywi zaczynają śledzić Dariusza. W końcu wychodzi na jaw, że ojciec Anny sypia z przyjaciółką córki z dzieciństwa. Na dodatek okazuje się, że nie tylko jej matka została zdradzona, lecz także i ona sama.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także