Zdrady (46)

Zdrady (46)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Majka i Sławek są parą od pięciu lat. Ich związek uchodził zawsze za bardzo liberalny i partnerski. Dwa tygodnie temu mężczyzna nagle zaczął namawiać Majkę na zrobienie testu na HIV.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Majka i Sławek są parą od pięciu lat. Kobieta jest starsza od swojego partnera. Ich związek uchodził zawsze za bardzo liberalny i partnerski. Majce wydawało się, że przeszli już tyle, że nic ją nie zaskoczy. Jednak dwa tygodnie temu jej partner nagle zaczął ją namawiać na zrobienie testu na HIV. Ona jako lekarz przechodziła już takie badania, więc zareagowała zdziwieniem. Wstępnie wyraziła jednak zgodę, ale nabrała podejrzeń. Zauważyła, że ostatnio jej partner unika seksu. Kobieta podczas jego nieobecności zajrzała do jego laptopa i znalazła w nim zdjęcie roznegliżowanej atrakcyjnej kobiety i dziwne maile dotyczące spotkań podpisane imieniem Lulu. Obawiając się najgorszego, kobieta zgłasza się do programu "Zdrady".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także