Zdrady (45)

Zdrady (45)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Tadeusz Kurowski prowadzi agencję nieruchomości. Jego żona podejrzewa, że mąż ma romans. Kobieta znalazła w jego rzeczach paragon ze sklepu z damską bielizną. Prosi detektywów o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Tadeusz Kurowski prowadzi agencję nieruchomości. Jego żona podejrzewa, że mąż ma romans. Znalazła w jego rzeczach paragon ze sklepu z damską bielizną. Jest pewna, że prezent nie jest przeznaczony dla niej. Kobieta prosi detektywów o pomoc. Podejrzewa, że Tadeusz zdradza ją ze swoją sekretarką. Śledczy instalują w biurze mężczyzny ukrytą kamerę. Z nagrania wynika, że młoda asystentka próbuje uwieść szefa, lecz bezskutecznie. Nie świadczy to jednak o niewinności mężczyzny. Niebawem okazuje się, że seksowna bielizna, którą kupił Tadeusz, była prezentem dla gosposi państwa Kurowskich. Druga historia. Ilona Makowicz i Piotr Krzysztoniem są parą. Mieszkają w razem w lokum mężczyzny, który z zawodu jest masażystą. Piotr urządził w swoim mieszkaniu gabinet, w którym przyjmuje wiele zauroczonych nim pacjentek. Ilona jest pewna, że z jedną z nich ją zdradza. Prosi śledczych, by pomogli ustalić jej prawdę. Detektywi instalują w gabinecie ukrytą kamerę. Kilka dni później okazuje się, że Piotr faktycznie ma romans. Ilona przeżywa prawdziwy szok, gdy odkrywa, z kim Piotr ją zdradza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także