Zdrady (44)

Zdrady (44)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Grzegorz jest zaniepokojony zmianą w zachowaniu żony. Z jednej strony kobieta stała się bardzo pobożna i wiele czasu spędza w kościele, a z drugiej - w sekrecie zakłada seksowną bieliznę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterów tego serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw. Po zapoznaniu się z efektami jego pracy, zainteresowani sami decydują, czy zakończyć śledztwo, czy je kontynuować i złapać drugą połowę na gorącym uczynku.

W tym odcinku

Historia pierwsza. Grzegorz Kondracki jest zaniepokojony zmianą w zachowaniu żony, Moniki. Z jednej strony kobieta stała się bardzo pobożna i wiele czasu spędza w kościele, a z drugiej strony w sekrecie przed mężem zakłada seksowną bieliznę. Ich życie seksualne zawsze było wyjątkowo spokojne. Grzegorz prosi śledczych o zbadanie sprawy. Detektywi śledzą kobietę. Monika spotyka się z obcokrajowcem, rzekomo pracownikiem Interpolu do spraw narkotyków, w drogiej restauracji. Płaci za wspólny obiad i pożycza mu pokaźną sumę pieniędzy. Następnie razem jadą do mieszkania mężczyzny i lądują w łóżku. Historia druga. Adam Czarnecki poważnie myśli o związaniu się z Marleną Wypych na stałe. Jednak zanim się oświadczy, chce mieć pewność, że partnerka jest mu wierna. Prosi detektywów o pomoc. Śledczy odkrywają, że Marlena, pod nieobecność partnera, ubiera się w seksowne ciuchy i wsiada do drogiego auta. Wkrótce odkrywają szokującą prawdę o podwójnym życiu, jakie prowadzi młoda kobieta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także