Zdrady (132)

Zdrady (132)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ekipa przyjmuje zlecenie Mileny. Z Darkiem poznali się, gdy ten uratował przyszłą partnerkę z pożaru. Para postanowiła założyć rodzinę. Jednak obecne zachowanie ukochanego niepokoi Milenę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ludzie, którzy podejrzewają swoich partnerów o niewierność, proszą o pomoc detektywów. Damian Petrow i jego ludzie zgadzają się poznać prawdę, która często rujnuje uporządkowane życie ich klientów.

W tym odcinku

Ekipa przyjmuje zlecenie Mileny. Z Darkiem poznali się w bardzo romantycznych, ale też dramatycznych okolicznościach. Mężczyzna uratował ją bowiem z pożaru. Kilka miesięcy później uległ wypadkowi i przechodzi rehabilitację. Para postanowiła wykorzystać ten czas na założenie rodziny. Jednak zachowanie partnera niepokoi Milenę. Detektywi ruszają tropem mężczyzny. Odkrywają, że dał on klucze do swojego mieszkania koledze, który przyjmuje w lokalu płatną kochankę. Tymczasem Milena zauważa, że między Darkiem a jej siostrą Baśką pojawiło się dziwne napięcie. Następnego dnia mężczyzna rezygnuje z rehabilitacji. Po pewnym czasie odwiedza go ubrana w seksowną bieliznę Baśka. W tym właśnie stroju zastaje siostrę Milena.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także