Zdrady (131)

Zdrady (131)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Wiktoria podejrzewa, że mąż nie jest jej wierny. Mężczyzna mało czasu spędza w domu i często wraca, będąc pod wpływem alkoholu. Późne powroty tłumaczy spotkaniami z potencjalnymi inwestorami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ludzie, którzy podejrzewają swoich partnerów o niewierność, proszą o pomoc detektywów. Damian Petrow i jego ludzie zgadzają się poznać prawdę, która często rujnuje uporządkowane życie ich klientów.

W tym odcinku

Wiktoria Żechowska podejrzewa, że mąż, Miłosz, nie jest jej wierny. Mężczyzna bardzo mało czasu spędza w domu, często też wraca, będąc pod wpływem alkoholu. Miłosz odziedziczył po ojcu fundusz inwestycyjny i stara się powiększać majątek. Późne powroty tłumaczy więc spotkaniami z potencjalnymi inwestorami. Wiktoria podejrzewa, że Miłosz zdradza ją z hostessami - Oliwią i Eweliną. Ekipa detektywa Petrowa ustala, że pierwsza z kobiet faktycznie próbuje uwieść Miłosza. On jednak nie ulega pokusie. Wkrótce potem detektywi odkrywają, że Oliwia i Ewelina są kochankami innego mężczyzny, Dawida. Mężczyzna ten romansuje także z... klientką detektywów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także