Zdrady (130)

Zdrady (130)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 16 lat
Występują:Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Modelka Natalia bardzo dba o swój wizerunek. Kobieta była wielokrotnie zdradzana przez partnerów. Poślubiła Tomka, który nie jest atrakcyjny fizycznie. Uważa, że taki mężczyzna będzie jej wierny...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 10 października
za 11 dni
20:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

Ludzie, którzy podejrzewają swoich partnerów o niewierność, proszą o pomoc detektywów. Damian Petrow i jego ludzie zgadzają się poznać prawdę, która często rujnuje uporządkowane życie ich klientów.

W tym odcinku

Modelka Natalia bardzo dba o swój wizerunek. Kobieta była wielokrotnie zdradzana przez byłych partnerów. Wierzy, że uda jej się uniknąć takich historii, jeśli będzie nieskazitelna. Natalia rok wcześniej poślubiła Tomka. Mężczyzna nie jest atrakcyjny fizycznie, lecz to właśnie przyciągnęło w nim kobietę. Ma ona nadzieję, że nieatrakcyjny partner będzie jej wierny. Mężczyzna jednak ostatnio bardzo się zmienił, a także stracił zainteresowanie seksem. Natalia jest przekonana, że poznał kogoś innego. Śledczy odkrywają, że Tomek po pracy spotyka się z tajemniczą kobietą oraz jej córką. We troje świętują urodziny dziecka. Okazuje się, że nieznajomą jest kuzynka Natalii, Kaśka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także