Zdjęcie

Zdjęcie

5.3/10 6.6/10
DRAMAT OBYCZAJOWY Niemcy/Polska/Węgry 2012   od 12 lat
Występują:Maciej Łagodziński, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki, Stanisława Celińska
Reżyseria:Maciej Adamek
W skrócie:Siedemnastoletni Adam znajduje w domu starą fotografię matki z nieznajomym. Postanawia dowiedzieć się, kto tak naprawdę jest jego ojcem. Opowieść o pierwszej miłości, zdradzie i spotkaniu ze śmiercią.
Debiut fabularny dokumentalisty Macieja Adamka. Nastolatek znajduje zdjęcie ciężarnej matki w objęciach obcego mężczyzny i chce rozstrzygnąć wątpliwości czy istotnie jest wychowywany przez swego ojca?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

17-letni Adam (Maciej Łagodziński) znajduje w domu starą fotografię matki (Aleksandra Konieczna) z obcym mężczyzną. Chłopak postanawia dowiedzieć się, kto tak naprawdę jest jego ojcem. Film jest opowieścią o poszukiwaniu, pierwszej miłości, zdradzie i zetknięciu ze śmiercią. Reżyserem i autorem scenariusza jest Maciej Adamek (dokumenty "W drodze", "Jestem"), dla którego produkcja jest fabularnym debiutem. Główne role zagrali Maciej Łagodziński (serial "Wiedźmin", "Sukces"), Karolina Gorczyca ("Skrzydlate świnie", serial "Czas honoru"), Antoni Pawlicki (serial "Czas honoru", "Jutro idziemy do kina"), Aleksandra Konieczna ("Ostatnia rodzina", serial "Na Wspólnej"), Andrzej Chyra ("Katyń", "Komornik") oraz Stanisława Celińska ("Katyń", "Pieniądze to nie wszystko"). Obraz otrzymał nagrodę w Konkursie Debiutów Filmowych na festiwalu filmowym w Montrealu oraz główną nagrodę w kategorii "Złoty Debiut" podczas festiwalu Babie Lato Filmowe w Trzyńcu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)