Zbuntowany anioł (98)

Zbuntowany anioł (98)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Bernardo domyśla się, że Milagros jest jego siostrzenicą. Ivo wybiera się na finał konkursu. Angelica każe Federicowi zostać w domu. Mili pomaga w sklepie okradzionej klientce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Patrząc na medalik Milagros, Bernardo domyśla się, że jest ona jego siostrzenicą. Ivo wybiera się na rozstrzygnięcie konkursu. Angelica każe Federicowi zostać w domu i obejrzeć transmisję z wręczenia nagród w telewizji. Ivo zdobywa nagrodę. Jednak w ostatniej chwili rozmyśla się i decyduje, że jej nie przyjmie. Mili wysyła swój portret Pablowi. Następnie pomaga w sklepie okradzionej kobiecie. Poszkodowana klientka, którą jest Claudia Maradona, zabiera dziewczynę w podróż do Włoch.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)