Zbuntowany anioł (97)

Zbuntowany anioł (97)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Bernardo zamierza spotkać się z ojcem Manuelem, aby porozmawiać o wnuku pani Angeliki. Ramon podsuwa pomysł, jak Rocky ma zabiegać o względy Victorii. Plan jest skuteczny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Bernardo zamierza spotkać się w klasztorze z ojcem Manuelem. Chce z nim porozmawiać o wnuku pani Angeliki. Ramon wpada na pomysł, jak Rocky może zabiegać o względy Victorii. Wprowadzają w życie skuteczny plan. Tymczasem Andrea obawia się, że Pablo mógłby spotkać kogoś znajomego, i zabrania mu wychodzić na ulicę. Mili zjawia się w biurze, by porozmawiać z Andreą. Ivo wybiera się z babcią do dzielnicy zamieszkanej przez biednych. Uwagę Bernardo przykuwa medalik, który nosi Milagros.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)