Zbuntowany anioł (86)

Zbuntowany anioł (86)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Rocky wygrywa z Bobbym w konkursie tanecznym. Milagros i Angelica spiskują przeciw Federicowi. Mili koniecznie chce się dowiedzieć, dlaczego nazwał on ją córką. Rocky przygotowuje kolację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Rocky pokonuje Bobby'ego na konkursie tanecznym. Milagros i Angelica spiskują przeciwko Federicowi. Mili chce się dowiedzieć, dlaczego nazwał ją swoją córką. Rocky przygotowuje w ogrodzie kolację przy świecach. Federico dowiaduje się, że Angelica dokonała zmiany w testamencie. Ivo przypadkowo dowiaduje się o czymś, czego nie powinien nigdy usłyszeć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)