Zbuntowany anioł (65)

Zbuntowany anioł (65)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Mili przegrywa w bilard, lecz stara się odsunąć noc z Ivem. W końcu jednak on sam rezygnuje z nagrody. Rocky kupuje kury do hodowli i próbuje je ukryć w gabinecie Di Carlo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Mili przegrywa wbilard, lecz stara się odsunąć w czasie noc z Ivem. w końcu Ivo sam rezygnuje z nagrody, gdyż Milagros chce ją uiścić w towarzystwie świadków. Rocky kupuje kury do hodowli i próbuje je ukryć w gabinecie Di Carlo. Starania Liny o uczucia Rocky'ego przynoszą skutek. Lina naraża się zazdrosnej Wiktorii. Luisa trwa w postanowieniu separacji. Wiktoria jest pełna obaw co do planowanego ślubu z Juanem. Andrea szantażuje Luisę wybuchem skandalu, jeśli Ivo nie przestanie spotykać się z Milagros.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)