Zbuntowany anioł (59)

Zbuntowany anioł (59)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Marta ukrywa w pokoju Federica dyktafon. Nagrywa jego rozmowę z Juliem, który go szantażuje. Milagros przekonuje się, że ich szef to zwykły złodziej. Postanawia zastawić pułapkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Pablo oznajmia Ivowi, że ożeni się z Milagros. Marta ukrywa w pokoju Federica dyktafon. Przypadkowo nagrywa jego rozmowę z Juliem, który go szantażuje. Milagros orientuje się, że ich szef to zwykły złodziej. Zastawia na niego pułapkę. Bobby mówi Ivowi, że odnalazł Milagros. Namawia by się z nią spotkał. Angelica dowiaduje się, że ojciec Iva uciekł ze szpitala psychiatrycznego. Andrea przychodzi do Mili usiłuje ją przekupić. Chce, żeby dziewczyna zostawiła Iva w spokoju. W dyskotece odbywa się bal maskowy, na który przychodzi Ivo. Mili pokazuje mu pierścionek zaręczynowy, który dostała od Pabla.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)