Zbuntowany anioł (58)

Zbuntowany anioł (58)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Oszust organizuje na ulicy występy Mili i jej małego przyjaciela. Marta nagrywa kłótnię Federica z Luisą. Rocky realizuje plan Ramona. Mili postanawia na zawsze opuścić dom Di Carlów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Oszust organizuje na ulicy występy Mili i jej małego przyjaciela. Marta nagrywa kłótnię Federica z Luisą. Rocky realizuje plan Ramona. Ivo wyznaje Mili, że nie ożeni się z Andreą, tylko z nią. Dziewczyna nie zgadza się na to. Postanawia na zawsze opuścić dom Di Carlów. W klasztorze zjawia się Bernardo. Matka przełożona mówi mu, że zdjęcie, które dała Milagros nie przedstawia jej matki. Mili rozpoczyna pracę w dyskotece. Wieczorem spotyka ją tam Bobby.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)