Zbuntowany anioł (247)

Zbuntowany anioł (247)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Ivo dowiaduje się, że Milagros wie, kim jest chłopak, który umawiał się z nią przez telefon. Ripetti oświadcza się o rękę Marthy. Odbywa się uroczystość chrztu dziecka Pabla i Mariny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Ivo dowiaduje się, że Milagros wie, kim jest chłopak, który umawiał się z nią przez telefon. Ta wiadomość zaskakuje go. Ripetti oświadcza się o rękę Marthy. Odbywa się uroczystość chrztu dziecka Pabla i Mariny. Po ceremonii Ivo rozmawia z Mili i składa jej zadziwiającą propozycję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)