Zbuntowany anioł (241)

Zbuntowany anioł (241)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Ivo próbuje przeprowadzić swój plan i zamyka się z Milagros w sypialni. Nie udaje mu się jednak osiągnąć celu. Wkrótce wszyscy mieszkańcy rezydencji przenoszą się do innego, wynajętego domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Ivo próbuje przeprowadzić swój podstępny plan i zamyka się z Milagros w sypialni. Nie udaje mu się jednak osiągnąć celu. Wkrótce wszyscy mieszkańcy rezydencji Di Carlów przenoszą się do innego, wynajętego domu. Oznacza to dla nich koniec kwarantanny. Rocky jest bardzo szczęśliwy, że będzie miał okazję spotkać się z ukochaną Victorią w Paryżu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)