Zbuntowany anioł (16)

Zbuntowany anioł (16)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Ivo przeżywa zdradę Andrei. Przy wszystkich mówi jej, że muszą ze sobą zerwać. Rodzina jest w szoku. Tylko Babcia chce szczęścia Iva i ma nadzieję, że nie powtórzy się historia Federica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Ivo przeżywa zdradę Andrei. Przy wszystkich mówi jej, że muszą ze sobą zerwać i że jest zakochany w Milagros. Milagros bardzo się cieszy, choć nie wie, że Ivo tak naprawdę jej nie kocha, a tylko mści się na Andrei. Cała rodzina jest w szoku. Tylko Babcia chce szczęścia Iva i ma nadzieję, że nie powtórzy się historia Federica. Dochodzi do konfrontacji Iva i ojca. Angelica jedzie z Milagros na mecz piłki nożnej. Rozwija się romans Luisy i ojca Bobbiego. W czasie rozmowy Andrei i Federica, Ivo dowiaduje się, że Andrea wcale go nie zdradziła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także