Zbrodnie z pierwszych stron gazet (7/11)
(People Magazine Investigates: Long Island Serial Killer: The Lost Girls)
serial dokumentalny USA 2016
| W skrócie: | Zaginięcie Shannan Gilbert w 2010 roku na Long Island powoduje odkrycie dziesięciu innych ofiar. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Historie o przestępcach, które znalazły się na pierwszych stronach gazet. Dziennikarze tygodnika "People" odkrywają przed widzami kulisy najsłynniejszych zbrodni oraz przedstawiają złoczyńców, którzy je popełnili. W programie prezentowane będą wywiady oraz relacje osób, które są powiązane ze sprawami. Dziennikarze spróbują odkryć fakty, które rzucą inne światło na te wydarzenia. Widzowie mogą liczyć na emocjonujące zwroty akcji i zaskakujące konkluzje.
W tym odcinku
W 2010 roku na Long Island w tajemniczych okolicznościach znika Shannan Gilbert. W trakcie dochodzenia w sprawie zaginionej, policja natrafia na ślad 10 innych ofiar.
Zobacz także
- Zbrodnie z pierwszych stron gazet: Zabawa z ogniem - serial dokumentalny - wtorek, 19 maja 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Zbrodnie z pierwszych stron gazet: Morderstwo w domu publicznym - serial dokumentalny - środa, 20 maja 20:00 i 1 późniejsza emisja