Zbrodnia po angielsku 4: Nathan Maynard Ellis (1)
(Killer Britain with Dermot Murnaghan: Nathan Maynard Ellis)
serial dokumentalny 2021
| W skrócie: | Nathan Maynard Ellis i jego partner David Leelsey zgromadzili kolekcję gadżetów związanych z seryjnymi mordercami i horrorami. Ofiarą ich makabrycznej obsesji padła 42-letnia Julia Rawson. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| środa, 17 grudnia za 11 dni |
2:40 | CI Polsat |
Opis
Kolejny sezon serialu przedstawiającego kulisy zbrodni, które wstrząsnęły opinią publiczną na Wyspach Brytyjskich. Widzowie poznają szczegóły tych przestępstw.
W tym odcinku
W mieszkaniu w Tipton były student kierunku filmowego Nathan Maynard Ellis oraz jego partner David Leelsey zgromadzili pokaźną liczbę gadżetów związanych z seryjnymi mordercami i horrorami. Kiedy Maynard poznał w pubie 42-letnią Julię Rawson, postanowił wcielić w życie swoje makabryczne marzenia o pozbawieniu życia innej osoby.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dermot Murnaghan
gospodarz
-
Clive Driscoll
gospodarz
Zobacz także
- Zbrodnia po angielsku 4: Pawel Relowicz (2) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 17 na 18 grudnia 2:40
- Zbrodnia po angielsku 4: Mark Jewitt (3) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 18 na 19 grudnia 2:40