Zbrodnia (nie)doskonała: Zemsta
(I Almost Got Away with It: Got Revenge)
serial dokumentalny USA 2010
Oglądaj w telewizji
Opis
Historie trzynastu kryminalistów, którzy przez lata ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Są wśród nich handlarze narkotyków, zabójcy i złodzieje. Dziś schwytani przestępcy odsiadując wyroki wyjawiają przed kamerami jak udawało im się zmylić policję i czemu pościg za nimi był tak trudny. Zdradzają jak usuwali odciski palców, podszywali się pod innych ludzi i o mały włos nie uniknęli kary.
W tym odcinku
Pierwszego zabójstwa na zlecenie dokonał jako 19-latek. Odsiadując wyrok Marshall Brown cały czas planował ucieczkę. W programie będzie można zobaczyć pościg za zbiegiem.
Zobacz także
- CSI: Kryminalne zagadki Miami: Zemsta (22) - serial kryminalny - dziś, 2 września 16:30 i 2 późniejsze emisje
- Gliniarze: Zemsta (250) - serial paradokumentalny - czwartek, 4 września 9:00
- Zbrodnia (nie)doskonała: Narkotykowy baron - serial dokumentalny - piątek, 5 września 14:00 i 2 późniejsze emisje
- Zbrodnia (nie)doskonała: Zakochałem się w strażniczce - serial dokumentalny - piątek, 5 września 15:00 i 1 późniejsza emisja
- Na ratunek 112: Zemsta (865) - serial paradokumentalny - środa, 10 września 11:25
- Zbrodnia (nie)doskonała: Uciekłem przez szyb wentylacyjny - serial dokumentalny - piątek, 12 września 14:00 i 2 późniejsze emisje
- Zbrodnia (nie)doskonała: Byłem bawidamkiem - serial dokumentalny - piątek, 12 września 15:00 i 1 późniejsza emisja