Zbrodnia (3)

Zbrodnia (3)

serial kryminalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Wojciech Zieliński, Magdalena Boczarska, Radosław Pazura, Joanna Kulig
Reżyseria:Greg Zgliński, Maciej A. Maciejewski
W skrócie:Podczas zabawy w starym bunkrze dzieci Agnieszki znajdują szkielet. Okazuje się, że kości należą do ojca pierwszej ofiary i męża pani Henryki. Wkrótce zabójca porywa Agnieszkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 8 grudnia
dziś
0:45 AXN White (z napisami)

Opis

Serial opowiada o tajemnicach z przeszłości i nierozwiązanych sprawach sprzed lat. Fabuła została oparta na produkcji "Morden i Sandhamn", która z kolei jest adaptacją szwedzkiego bestselleru "Still Waters" autorstwa Viveci Sten. Pierwowzór jest kryminałem łączącym wątki zbrodni i pożądania. Za polski scenariusz odpowiada Igor Brejdygant. Serial jest pierwszą polską produkcją stacji AXN.

W tym odcinku

Podczas zabawy w starym bunkrze dzieci Agnieszki znajdują szkielet. Okazuje się, że kości należą do biologicznego ojca pierwszej ofiary i męża pani Henryki. Kiedy elementy tragicznej układanki zaczynają łączyć się w całość i rozwiązanie kryminalnej wydaje się bliskie, poszukiwany zabójca porywa Agnieszkę. Uwięziona kobieta choruje na cukrzycę i nie ma przy sobie niezbędnej insuliny. Jej życie zależy od tropiącego psychopatę od dłuższego czasu komisarza Nowińskiego. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)