x
Zbrodnia (2)

Zbrodnia (2)

serial kryminalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Wojciech Zieliński, Magdalena Boczarska, Radosław Pazura, Joanna Kulig
Reżyseria:Greg Zgliński, Maciej A. Maciejewski
W skrócie:Maria Wolska, szefowa Nowińskiego, uważa, że problemy jej podwładnego mają wpływ na wyniki w pracy. Agnieszka angażuje się w sprawę. Wspólna praca zbliża ją do komisarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o tajemnicach z przeszłości i nierozwiązanych sprawach sprzed lat. Fabuła została oparta na produkcji "Morden i Sandhamn", która z kolei jest adaptacją szwedzkiego bestselleru "Still Waters" autorstwa Viveci Sten. Pierwowzór jest kryminałem łączącym wątki zbrodni i pożądania. Za polski scenariusz odpowiada Igor Brejdygant. Serial jest pierwszą polską produkcją stacji AXN.

W tym odcinku

Maria Wolska, szefowa Nowińskiego, uważa, że problemy jej podwładnego mają wpływ na wyniki w pracy. Kariera Tomasza wisi na włosku. Agnieszka angażuje się w sprawę. Wspólna praca zbliża ją do komisarza, który okazał się jej kolegą z liceum. Tomasz decyduje się wyjawić kobiecie swoją tajemnicę. Tymczasem mąż Agnieszki, Cezary, zaczyna być zazdrosny o jej relację z policjantem. W trakcie śledztwa na jaw wychodzą nowe okoliczności, które wskazują, że podejrzany rybak nie mógł popełnić zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)