Zawsze warto (9)

Zawsze warto (9)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, Jacek Knap
Reżyseria:Marta Karwowska, Michał Rogalski, Anna Jadowska
W skrócie:Dorota wyprowadza się z dziećmi. Chce zastanowić się, co dalej z jej małżeństwem. Marta i Ada namawiają ją, by podjęła radykalne kroki. Marek dowiaduje się z nagrania, co łączy Adę z Wardeckim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzy kompletnie różne kobiety łączy jeden wieczór, którego dramatyczny finał staje się początkiem wspólnej historii. Marta (Weronika Rosati) jest kobietą sukcesu. Robi karierę jako prawniczka i właśnie wprowadza się do pięknego domu, który kupiła wspólnie z mężem. Dorota (Katarzyna Zielińska), oddana matka trójki dzieci, pod nieobecność męża, który przebywa na kontrakcie za granicą, podejmuje pracę w banku. Nie wie, w jaki sposób powiedzieć o tym partnerowi. Mężczyzna jest przekonany, że żona oddaje się prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi. Ada (Julia Wieniawa) to dziewczyna z mroczną przeszłością, która radzi sobie z przeciwnościami losu w nie do końca legalny sposób. Podszywając się pod sprzedawczynię z butiku, próbuje oszukać nieznajomego mężczyznę. Ten jednak demaskuje ją i postanawia oddać w ręce policji. Mężczyzną tym jest Marek (Jacek Knap), mąż Marty.

W tym odcinku

Dorota wyprowadza się z dziećmi do Marty. Chce mieć czas na podjęcie decyzji, co dalej z jej małżeństwem. Marta i Ada namawiają ją, by podjęła radykalne kroki. Aśka mówi Marcie, że zrobi wszystko, by odebrać Rafałowi prawa do opieki nad ich synem. Marek dowiaduje się z nagrania, co łączy Adę z Wardeckim. Mówi dziewczynie, że jako jej prawnik zajmie się sprawą. Stawia byłemu teściowi twarde warunki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także