Zawsze warto (24)

Zawsze warto (24)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, Jacek Knap
W skrócie:Majka wysyła zdjęcie z Mediolanu. Marta rozpoznaje na nim mężczyznę z tatuażem. Wszystko wskazuje na to, że nastolatka wpadła w ręce handlarzy żywym towarem. Kamil chce zabrać bliskich do Meksyku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 7 listopada
za 10 dni
18:00 Polsat 2 (z napisami)
niedziela, 8 listopada
za 11 dni
8:00 Polsat Film (z napisami)

Opis

Dalsze losy trzech przyjaciółek, których drogi przecięły się w dramatycznych okolicznościach. Ada (Julia Wieniawa), Marta (Weronika Rosati) i Dorota (Katarzyna Zielińska) stawią czoło kolejnym wyzwaniom.

W tym odcinku

Wskutek terapii Antek coraz bardziej otwiera się na ludzi i świat. Marta bardzo się z tego cieszy. Czuje, że w jej życiu wszystko zaczyna się układać. Majka wysyła Dorocie swoje zdjęcie z Mediolanu. Marta rozpoznaje na nim mężczyznę z charakterystycznym tatuażem na karku. Jest on zamieszany w sprawę śmierci klientki Wardeckiej. Przerażone kobiety próbują się dodzwonić do córki Doroty. Bezskutecznie. Wszystko wskazuje na to, że Majka wpadła w ręce handlarzy żywym towarem. Kamil chce zabrać swoich bliskich do Meksyku. Prosi Adę, by nikomu nie mówiła o ich wakacyjnych planach. Ada nie wie, że mąż kupił bilety tylko w jedną stronę...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także