Zawsze warto (21)

Zawsze warto (21)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, Jacek Knap
W skrócie:Wardecki zgadza się reprezentować brata Ady. Chłopak jest oskarżony o dokonanie zabójstwa na stacji benzynowej. Była prostytutka jest pewna, że to już koniec problemów w jej życiu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech przyjaciółek, których drogi przecięły się w dramatycznych okolicznościach. Ada (Julia Wieniawa), Marta (Weronika Rosati) i Dorota (Katarzyna Zielińska) stawią czoło kolejnym wyzwaniom.

W tym odcinku

Wardecki zgadza się reprezentować brata Ady. Chłopak jest oskarżony o dokonanie zabójstwa na stacji benzynowej. Była prostytutka jest pewna, że to już koniec problemów w jej życiu. Postanawia także dojść do porozumienia z mężem. Tymczasem Sofia, pod naciskiem Sergia, zgadza się zatrudnić w agencji Ewkę. Prosi dziewczynę, by podczas jej nieobecności obserwowała Adę i Kamila. Marta zgadza się reprezentować w sądzie stewardessę Ankę. Dziewczyna zgłosiła zaginięcie jednej ze swoich koleżanek, która zniknęła w trakcie rejsu statkiem wycieczkowym. Kobiety podejrzewają, że na pokładzie mogło dojść do morderstwa. Majka debiutuje na imprezie z okazji otwarcia agencji Brillare. Spotyka się z ciepłym przyjęciem. Dorota jednak nadal nie jest pewna, czy córka wybrała właściwy dla siebie zawód.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także