Zawsze warto (19)

Zawsze warto (19)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, Jacek Knap
W skrócie:Dorota jedzie do Gdańska, by zaprezentować swój autorski projekt. Łukasz odgrywa rolę wspierającego męża. Ada ma pretensje do Italiana o to, że powiedział Kamilowi prawdę na temat jej przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 listopada
za 10 dni
7:00 Polsat Film (z napisami)

Opis

Dalsze losy trzech przyjaciółek, których drogi przecięły się w dramatycznych okolicznościach. Ada (Julia Wieniawa), Marta (Weronika Rosati) i Dorota (Katarzyna Zielińska) stawią czoło kolejnym wyzwaniom.

W tym odcinku

Dorota jedzie służbowo do Gdańska. Na Pomorzu odbywa się ważna konferencja, na której informatyczka zaprezentuje swój autorski projekt. Łukasz odgrywa rolę wspierającego męża. Ada jednak nie ufa mężczyźnie i jest pewna, że próbuje zwieść Dorotę. Marta nawiązuje nić porozumienia z psychoterapeutą, który opiekuje się Antkiem. Mężczyzna staje po jej stronie w sporze z rodziną. Ada spotyka się z Italianem. Ma do niego pretensje o to, że powiedział Kamilowi prawdę na temat jej niechlubnej przeszłości. Przypadkowo odkrywa, że jej były opiekun ma dziecko, córeczkę, która jest mniej więcej w wieku Doriana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także