Zawodowi handlarze (9/12)
| W skrócie: | Jacek i Olaf spróbują kupić klasycznego forda mustanga. Przebywający w Japonii Robert i Wąski odwiedzą świątynię W124. Niewielka firma kupuje zadbane mercedesy i przeprowadza ich renowację. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 26 maja za 9 dni |
13:00 | TVN Turbo |
Opis
Program rozrywkowy o tematyce motoryzacyjnej, który ukazuje pracę sprzedawców używanych samochodów osobowych. Twórcy serialu towarzyszą handlarzom w codziennej pracy, która polega m.in. na wyszukiwaniu atrakcyjnych pojazdów, przygotowaniu ich do sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów.
Jacek i Olaf spróbują kupić klasycznego forda mustanga od mieszkającego w USA Polaka. Samochód nie był jeszcze nigdzie ogłaszany, dlatego handlarze staną przed szansą ubiegnięcia innych chętnych. Przebywający w Japonii Robert i Wąski odwiedzą świątynię W124. Niewielka firma kupuje zadbane mercedesy, przeprowadza ich renowację i wyposaża w nowe oryginalne części do ponad trzydziestoletnich pojazdów. Mariusz i Jacek wyjadą z Łodzi, by obejrzeć oryginalny model mercedesa. Okaże się, że niepozorny w124 kryje pod maską 600-konny silnik.
Zobacz także
- Zawodowi handlarze (2/15) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 16 na 17 maja 1:10
- Zawodowi handlarze (16) - program rozrywkowy - dziś, 17 maja 14:00 i 4 późniejsze emisje
- Zawodowi handlarze (12/15) - program rozrywkowy - poniedziałek, 18 maja 13:00 i 1 późniejsza emisja
- Zawodowi handlarze (13/15) - program rozrywkowy - poniedziałek, 18 maja 13:45
- Zawodowi handlarze (14/15) - program rozrywkowy - wtorek, 19 maja 13:00
- Zawodowi handlarze (15) - program rozrywkowy - wtorek, 19 maja 13:45
- Zawodowi handlarze (1/12) - program rozrywkowy - środa, 20 maja 13:00
- Zawodowi handlarze (2/12) - program rozrywkowy - środa, 20 maja 13:45
- Zawodowi handlarze (3/12) - program rozrywkowy - czwartek, 21 maja 13:00
- Zawodowi handlarze (4/12) - program rozrywkowy - czwartek, 21 maja 13:45
