Zawodowi handlarze (3/12)
program rozrywkowy Polska 2019
W skrócie: | Jacek spod Garwolina pojedzie do Tarnobrzega do kolegi po fachu. Panowie będą targować się o volkswagena scirocco. Robert i Wąski w Japonii spróbują kupić oglądanego wcześniej volkswagena t1. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 2 lipca za 13 dni |
17:15 | TVN Turbo |
Opis
Program rozrywkowy o tematyce motoryzacyjnej, który ukazuje pracę sprzedawców używanych samochodów osobowych. Twórcy serialu towarzyszą handlarzom w codziennej pracy, która polega m.in. na wyszukiwaniu atrakcyjnych pojazdów, przygotowaniu ich do sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów.
Jacek spod Garwolina pojedzie do Tarnobrzega do kolegi po fachu. Panowie będą targować się od volkswagena scirocco. Robert i Wąski w Japonii spróbują kupić oglądanego wcześniej volkswagena t1. Przystąpią też do licytacji mercedesa c63 amg. W łódzkim komisie zjawi się klient, który będzie chciał sprzedać citroena 2cv. Mariusz, mimo zachwytu nad legendarnym pojazdem, będzie musiał zastanowić się, czy da mu on odpowiednio zarobić.
Zobacz także
- Zawodowi handlarze (8/16) - program rozrywkowy - dziś, 19 czerwca 19:00
- Zawodowi handlarze (8/10) - program rozrywkowy - piątek, 20 czerwca 15:30
- Zawodowi handlarze (9/10) - program rozrywkowy - piątek, 20 czerwca 16:15
- Zawodowi handlarze (14/15) - program rozrywkowy - sobota, 21 czerwca 17:00 i 1 późniejsza emisja
- Zawodowi handlarze (15-ost.) - program rozrywkowy - sobota, 21 czerwca 17:45 i 1 późniejsza emisja
- Zawodowi handlarze (4/12) - program rozrywkowy - sobota, 21 czerwca 18:30
- Zawodowi handlarze (2/12) - program rozrywkowy - niedziela, 22 czerwca 13:00
- Zawodowi handlarze (10/16) - program rozrywkowy - niedziela, 22 czerwca 13:45 i 3 późniejsze emisje
- Zawodowi handlarze (10-ost.) - program rozrywkowy - poniedziałek, 23 czerwca 15:30
- Zawodowi handlarze (1/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 23 czerwca 16:15