Zawodowi handlarze (10/12)

Zawodowi handlarze (10/12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Robert i Wąski pojadą sprzedać wojskowego mercedesa unimoga przygotowanego dla klienta na co dzień budującego kampery. Podczas dojazdu na miejsce transakcji zmierzą się z awarią paska silnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Handel samochodami ma różne oblicza - od komisowej sprzedaży popularnych modeli osobowych po import luksusowych samochodów na zamówienie. W programie poznamy kulisy pracy osób, które parają się tymi zajęciami oraz pokażemy drogę, którą przebywa samochód zanim trafi do klienta. W tej serii Robert i Wąski udadzą się do Japonii i zaprezentują motoryzacyjny klimat tego kraju. Sprawdzą, jak idzie interes w jednym z największych łódzkich komisów samochodów osobowych. Przedstawią też Jacka z Garwolina, który obraca pojazdami o nieco większych gabarytach.

Robert i "Wąski" pojadą sprzedać wojskowego mercedesa unimoga przygotowanego specjalnie dla klienta na co dzień budującego kampery. Podczas dojazdu na miejsce transakcji zmierzą się z awarią paska osprzętu silnika. W Łodzi Jacek zaprezentuje potencjalnemu kupcowi dwa sportowe audi A5. Pod Garwolinem Jacek postara się sprzedać sprowadzone ze Szwajcarii BMW, ale po auto zgłosi się kolejny pośrednik, który będzie twardo negocjował swoją marżę.

Zobacz także