Zawodowcy
odc. 9/13
(CI5: The New Professionals: Miss Hit)
Występują: | Edward Woodward, Kal Weber, Lexa Doig, Colin Wells |
---|---|
Reżyseria: | Sidney Hayers |
W skrócie: | Członkowie CI5 mają ochraniać gangstera Franco Cardulucciego, świadka koronnego w procesie przeciwko włoskiej mafii. Przestępca wykorzystuje chwilę nieuwagi i ucieka pilnującym go agentom. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
CI5 jest elitarną, rządową jednostką powołaną do walki z terroryzmem i przestępczością zorganizowaną. Działania operacyjne prowadzi na całym świecie, od Japonii po Republikę Południowej Afryki. W skład zespołu dowodzonego przez Harry'ego Malone'a (Edward Woodward) wchodzą: Chris Keel (Kal Weber), były pilot Marynarki Wojennej USA i komandos Navy Seals, Tina Backus (Lexa Doig), specjalistka od informatyki i znawczyni sztuk walki oraz Sam Curtis (Colin Wells), sympatyczny szpieg, pracujący dawniej dla Secret Service. Serial zrealizowany na podstawie hitu telewizji brytyjskiej z lat 70. XX wieku.
W tym odcinku
Członkowie CI5 mają ochraniać gangstera Franco Cardulucciego, świadka koronnego w procesie przeciwko włoskiej mafii. Mężczyzną interesuje się policja i wydział antynarkotykowy Scotland Yardu. Przestępca wykorzystuje chwilę nieuwagi i ucieka pilnującym go agentom. Policja federalna przesyła funkcjonariuszom swojego zaufanego człowieka, który ma pomóc w poszukiwaniach zbiega.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Edward Woodward
jako Harry Malone -
Kal Weber
jako Chris Keel -
Lexa Doig
jako Tina Backus -
Colin Wells
jako Sam Curtis -
Adrian Irvine
jako Spencer
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Sidney Hayers reżyseria