Zasada przyjemności (5)

Zasada przyjemności (5)

serial kryminalny Czechy/Ukraina/Polska 2019   od 16 lat
Występują:Małgorzata Buczkowska, Karel Roden, Sergei Strelnikov, Stipe Erceg
Reżyseria:Dariusz Jabłoński
W skrócie:Ginie Milan Sova. Kluczowym świadkiem staje się Zdenek Vrabec, właściciel auta, którym nieżyjąca Vera Vitova pojechała do Polski. Policja stara się ustalić miejsce pobytu mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 3 lutego
jutro
4:45 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Plaża w Odessie. Jest ciepłe popołudnie. Wypoczywające tu osoby zauważają samotnie dryfującą łódkę. Dwóch przerażonych pływaków znajduje wewnątrz nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na warszawskim Bulwarze Wiślanym policja zostaje wezwana do tajemniczej napaści. Funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać znalezisko aktorów z praskiego teatru. Tropy, które pozostawili mordercy, zmuszają do współpracy Marię (Małgorzata Buczkowska), Viktora (Karel Roden) i Serhija (Sergei Strelnikov), czyli śledczych z Polski, Czech oraz Ukrainy.

W tym odcinku

Milan Sova ginie w opuszczonej fabryce. Kluczowym świadkiem w sprawie staje się Zdenek Vrabec, właściciel auta, którym nieżyjąca Vera Vitova pojechała do Polski. Policja stara się ustalić miejsce pobytu mężczyzny. Owdowiała Karla Sova sugeruje, że za zabójstwem jej męża może stać ukraińska mafia. Komisarz Sokołowska otrzymuje informację, że w Odessie znaleziono ciało Polki, Bożeny Kaczmarek. By poznać szczegóły sprawy, policjantka leci na Ukrainę wraz z Seifertem. W tym czasie w lesie nieopodal Pragi patrol policji znajduje samochód należący do Zdenka Vrabca. Wywiązuje się strzelanina.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także