×
Zasada przyjemności (4)

Zasada przyjemności (4)

serial kryminalny Czechy/Ukraina/Polska 2019   od 16 lat
Występują:Małgorzata Buczkowska, Karel Roden, Sergei Strelnikov, Stipe Erceg
Reżyseria:Dariusz Jabłoński
W skrócie:Franko zostaje uprowadzony. Poszlaki wskazują, że za porwaniem policjanta stoi lokalny oligarcha. Po odzyskaniu wolności kapitan odwiedza ojca. Ten prowadził niegdyś sprawę seryjnego mordercy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 4 lipca
za 9 dni
1:00 CANAL+ 4K Ultra HD (z napisami)

Opis

Plaża w Odessie. Jest ciepłe popołudnie. Wypoczywające tu osoby zauważają samotnie dryfującą łódkę. Dwóch przerażonych pływaków znajduje wewnątrz nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na warszawskim Bulwarze Wiślanym policja zostaje wezwana do tajemniczej napaści. Funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać znalezisko aktorów z praskiego teatru. Tropy, które pozostawili mordercy, zmuszają do współpracy Marię (Małgorzata Buczkowska), Viktora (Karel Roden) i Serhija (Sergei Strelnikov), czyli śledczych z Polski, Czech oraz Ukrainy.

W tym odcinku

Odessa. Franko zostaje uprowadzony. Poszlaki zdają się wskazywać, że za porwaniem policjanta stoi miejscowy oligarcha Kirył Matwiejenko. Gdy kapitan odzyskuje wolność, natychmiast odwiedza ojca. Ten prowadził niegdyś sprawę seryjnego mordercy. Zanim go aresztował, psychopata zabił jego żonę, a matkę Serhija. Kapitan zastanawia się, czy tamto śledztwo ma coś wspólnego z jego porwaniem i morderstwem dziewczyny z Łodzi. Tymczasem w sprawie ofiary z Odessy następuje przełom. Policjanci ustalają, że to Polka, Bożena Kaczmarek. W Pradze Maria Sokołowska wraz z Viktorem Seifertem śledzi Milana Sovę. W nocy mężczyzna jedzie do opuszczonej fabryki. Padają tam strzały.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także