×

Zasada przyjemności (10)

serial kryminalny Czechy/Ukraina/Polska 2019   od 16 lat
Występują:Małgorzata Buczkowska, Karel Roden, Sergei Strelnikov, Stipe Erceg
Reżyseria:Dariusz Jabłoński
W skrócie:Przyparty do muru przez śledczych Witold Bronisz zaczyna zeznawać. Po rozmowie z ojcem kapitan Franko jedzie do Niemiec. Maria i Viktor również docierają na miejsce i zaczynają dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 lipca
za 3 dni
1:00 CANAL+ 4K Ultra HD (z napisami)

Opis

Plaża w Odessie. Jest ciepłe popołudnie. Wypoczywające tu osoby zauważają samotnie dryfującą łódkę. Dwóch przerażonych pływaków znajduje wewnątrz nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na warszawskim Bulwarze Wiślanym policja zostaje wezwana do tajemniczej napaści. Funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać znalezisko aktorów z praskiego teatru. Tropy, które pozostawili mordercy, zmuszają do współpracy Marię (Małgorzata Buczkowska), Viktora (Karel Roden) i Serhija (Sergei Strelnikov), czyli śledczych z Polski, Czech oraz Ukrainy.

W tym odcinku

Przyparty do muru przez śledczych Witold Bronisz nareszcie zaczyna zeznawać. Po rozmowie z ojcem kapitan Franko postanawia pojechać do Niemiec, by szukać tam śladów przeszłości. Maria i Viktor również docierają na miejsce i zaczynają prowadzić dochodzenie. Na zrobionym wiele lat temu zdjęciu nadkomisarz Sokołowska dostrzega znajomą twarz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także